Deltagarlista Gren 1-27 
 
  Tävling  KANAAN CUP 2013    Utskriftsdatum  27 januari 2013   
  Tävlingsort  Bromma    Utskriftstid  21:17   
  Arrangör  Kanaans Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  03 februari 2013         
 
 
Gren 1, 4X50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Täby Sim 1 Damer  1999  TÄBY SIM    25 m  2:23.04   
27  Ubss Team Force Fl 00-01  2000  UPPLANDS-B    25 m  2:26.80   
30  Ubss Teamstrong Fl -00  2000  UPPLANDS-B    25 m  2:47.75   
108  Kanaans Flickor Lag2  1999  KANAANS SS    25 m     
109  Kanaans Flickor Lag3  1999  KANAANS SS    25 m     
 
Gren 2, 4X50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Ubss Teamlightning -01 Oy  2000  UPPLANDS-B    25 m  2:18.41   
29  Ubss Teamrocket -02  2000  UPPLANDS-B    25 m  3:04.46   
 
Gren 3, 4X50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Polisen Damer  POLISEN    25 m  1:54.16   
49  Täby Sim 1 Damer  1998  TÄBY SIM    25 m     
72  Kanaans Damer  1994  KANAANS SS    25 m     
 
Gren 4, 4X50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
63  Polisen Herrar  POLISEN    25 m  1:36.63   
73  Kanaans Herrar Lag1  1990  KANAANS SS    25 m     
 
Gren 5, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Ehrngren Isabelle  1999  TÄBY SIM  BC0699  25 m  36.99   
23  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  38.50   
Kjellin Saga  1999  SS04  AX3499  25 m  38.84   
94  Leif Emmelie  1999  KANAANS SS  AX5499  25 m  41.96   
45  Udd Emma  1999  TÄBY SIM  BJ8499  25 m  43.10   
38  Eriksson Matilda  1999  TÄBY SIM  BE8899  25 m  43.27   
46  Öberg Rebecka  1999  TÄBY SIM  BE6899  50 m  43.37   
36  Domehri Mona  1999  TÄBY SIM  BE3899  25 m  44.66   
97  Rönnblad Jenny  1999  KANAANS SS  BF4899  25 m  45.49   
10  11  Laine Jennifer  2001  UPPLANDS-B  AT2601  25 m  45.81   
11  17  Randleff Rebecca  2000  UPPLANDS-B  AK8200  25 m  46.51   
12  102  Welander Moa  2000  KANAANS SS  BG0400  25 m  46.88   
13  99  Sjöberg Klara  2000  KANAANS SS  BA0600  25 m  48.64   
14  Battah Emelie  2000  UPPLANDS-B  AV7800  25 m  49.12   
15  Jogell Mikaela  2003  UPPLANDS-B  AB8803  25 m  49.94   
16  14  Modig Emma  2000  UPPLANDS-B  AO1600  25 m  50.48   
17  95  Leif Matilda  2001  KANAANS SS  BF6801  25 m  51.03   
18  24  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  51.23   
19  18  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  51.93   
20  93  Kop Yurdagul  2000  KANAANS SS  BI5800  25 m  52.48   
21  104  Zanpor Aida  1999  KANAANS SS  BI8499  25 m  52.79   
22  92  Jianu Bianca  2002  KANAANS SS  AQ0402  25 m  54.08   
23  98  Sevim Zozan  2001  KANAANS SS  BB0601  25 m  55.21   
24  91  Flink Lupin  2002  KANAANS SS  AW8402  25 m  57.28   
25  20  Renström Helena  2002  UPPLANDS-B  AB7402  25 m  57.52   
26  89  Acar Kewe  2001  KANAANS SS  BM2601  25 m  57.90   
27  12  Lindqvist Alice  2003  UPPLANDS-B  AS1403  25 m     
28  77  Eriksson Madicken  2003  KANAANS SS    25 m     
29  100  Sjönvall Klara  2001  KANAANS SS  BF7801  25 m     
 
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
22  Schymanski Sascha  2000  UPPLANDS-B  AN7500  25 m  41.24   
96  Olsson Eric  1999  KANAANS SS  AU8199  25 m  42.08   
15  Pogosian Rudolf  2000  UPPLANDS-B  AN8500  25 m  42.56   
19  Renström Fredrik  1999  UPPLANDS-B  AJ5799  25 m  42.85   
16  Randleff Marcus  2002  UPPLANDS-B  AA0902  25 m  45.47   
Kharlamov Nikita  2000  UPPLANDS-B  AO5500  25 m  45.51   
101  Sundell Adam  1999  KANAANS SS  AU7199  25 m  46.11   
21  Sandberg Hugo  2001  UPPLANDS-B  AN3301  25 m  47.32   
Haider Anton  2001  UPPLANDS-B  AJ8501  25 m     
10  90  Bjurberg Vincent  1999  KANAANS SS  AU5199  25 m     
 
Gren 7, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Nord Therese  1993  POLISEN  AL7693  50 m  1:08.30   
Eriksson Emelie  1998  SS04  AN8698  25 m  1:11.51   
Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:21.58   
57  Ingelstam Freja  1994  POLISEN  BZ0894  25 m  1:24.13   
43  Olsson Astrid  1997  TÄBY SIM  AY6897  25 m  1:27.39   
47  Öster Caroline  1997  TÄBY SIM  BI4697  25 m  1:27.51   
40  Johansson Sofia  1997  TÄBY SIM  BJ9297  25 m  1:33.85   
Helleberg Elina  1996  SS04  BT6696  25 m     
103  Wrang Johanna  1998  KANAANS SS  BA0498  25 m     
 
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Nilsson Martin  1993  POLISEN  AL6793  25 m  54.51   
54  Björk Jesper  1993  POLISEN  AU5793  25 m  57.35   
81  Melin Matti  1991  KANAANS SS  AI0591  25 m  1:03.07   
55  Falk Hansson Joel  1994  POLISEN  AT7394  25 m  1:03.55   
71  Hammarlind Joakim  1993  POLISEN  am7593  25 m  1:04.66   
80  Häggström Felix  1992  KANAANS SS  AW5992  25 m  1:10.62   
42  Larsson Nils  1996  TÄBY SIM  AR7596  25 m  1:13.38   
41  Karlsson Jerker  1997  TÄBY SIM  AK8397  25 m  1:20.11   
79  Holdar Georg  1998  KANAANS SS    25 m     
10  84  Rosenkvist Daniel  1987  KANAANS SS  AM6787  25 m     
 
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Kjellin Saga  1999  SS04  AX3499  25 m  35.07   
23  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  35.26   
46  Öberg Rebecka  1999  TÄBY SIM  BE6899  25 m  37.33   
36  Domehri Mona  1999  TÄBY SIM  BE3899  25 m  40.38   
38  Eriksson Matilda  1999  TÄBY SIM  BE8899  25 m  43.59   
94  Leif Emmelie  1999  KANAANS SS  AX5499  25 m  44.19   
97  Rönnblad Jenny  1999  KANAANS SS  BF4899  25 m  45.41   
17  Randleff Rebecca  2000  UPPLANDS-B  AK8200  25 m  46.99   
11  Laine Jennifer  2001  UPPLANDS-B  AT2601  25 m  47.56   
10  Battah Emelie  2000  UPPLANDS-B  AV7800  25 m  51.14   
11  14  Modig Emma  2000  UPPLANDS-B  AO1600  25 m  53.22   
12  24  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  55.85   
13  99  Sjöberg Klara  2000  KANAANS SS  BA0600  25 m     
14  102  Welander Moa  2000  KANAANS SS  BG0400  25 m     
15  104  Zanpor Aida  1999  KANAANS SS  BI8499  25 m     
 
Gren 10, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
96  Olsson Eric  1999  KANAANS SS  AU8199  25 m  39.83   
22  Schymanski Sascha  2000  UPPLANDS-B  AN7500  25 m  41.47   
15  Pogosian Rudolf  2000  UPPLANDS-B  AN8500  25 m  43.31   
19  Renström Fredrik  1999  UPPLANDS-B  AJ5799  25 m  44.29   
16  Randleff Marcus  2002  UPPLANDS-B  AA0902  25 m  44.52   
Kharlamov Nikita  2000  UPPLANDS-B  AO5500  25 m  44.97   
101  Sundell Adam  1999  KANAANS SS  AU7199  25 m     
 
Gren 11, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Nord Therese  1993  POLISEN  AL7693  25 m  1:01.65   
Eriksson Emelie  1998  SS04  AN8698  25 m  1:12.08   
53  Bergkvist Sofia  1995  POLISEN  BB0695  25 m  1:13.44   
Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:18.68   
47  Öster Caroline  1997  TÄBY SIM  BI4697  25 m  1:33.01   
Battah Nattalie  1998  UPPLANDS-B  BA5898  25 m     
103  Wrang Johanna  1998  KANAANS SS  BA0498  25 m     
 
Gren 12, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Nilsson Martin  1993  POLISEN  AL6793  25 m  55.01   
54  Björk Jesper  1993  POLISEN  AU5793  25 m  55.79   
71  Hammarlind Joakim  1993  POLISEN  am7593  25 m  57.82   
81  Melin Matti  1991  KANAANS SS  AI0591  25 m  1:01.14   
84  Rosenkvist Daniel  1987  KANAANS SS  AM6787  25 m  1:07.38   
80  Häggström Felix  1992  KANAANS SS  AW5992  25 m  1:12.69   
 
Gren 13, 4X50m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
27  Ubss Team Force Fl 00-01  2000  UPPLANDS-B    25 m  2:44.68   
30  Ubss Teamstrong Fl -00  2000  UPPLANDS-B    25 m  3:19.39   
50  Täby Sim 1 Damer  1999  TÄBY SIM    25 m     
108  Kanaans Flickor Lag2  1999  KANAANS SS    25 m     
109  Kanaans Flickor Lag3  1999  KANAANS SS    25 m     
 
Gren 14, 4X50m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Ubss Teamlightning -01 Oy  2000  UPPLANDS-B    25 m  2:40.08   
29  Ubss Teamrocket -02  2000  UPPLANDS-B    25 m     
 
Gren 15, 4X50m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Täby Sim 1 Damer  1998  TÄBY SIM    25 m     
72  Kanaans Damer  1994  KANAANS SS    25 m     
 
Gren 16, 4X50m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
73  Kanaans Herrar Lag1  1990  KANAANS SS    25 m     
 
Gren 17, 4X50m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Upplands-B Mix1 [1999]  1999  UPPLANDS-B    25 m  2:15.91   
33  Upplands-B Mix2 [1999]  1999  UPPLANDS-B    25 m  2:29.30   
34  Upplands-B Mix3 [1999]  1999  UPPLANDS-B    25 m  2:38.69   
31  Upplands-B Mix [1999]  1999  UPPLANDS-B    25 m  3:20.00   
107  Kanaans Mix Lag3  1999  KANAANS SS    25 m     
 
Gren 18, 4X50m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Polisen  1988  POLISEN    25 m  1:42.90   
61  Polisen 1  1980  POLISEN    25 m  1:50.24   
74  Kanaans Mix Lag1  1991  KANAANS SS    25 m     
 
Gren 19, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Eriksson Matilda  1999  TÄBY SIM  BE8899  25 m  40.18   
Kjellin Saga  1999  SS04  AX3499  25 m  40.49   
48  Östlund Rebecca  1999  TÄBY SIM  BM5699  25 m  44.71   
23  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  44.77   
97  Rönnblad Jenny  1999  KANAANS SS  BF4899  25 m  45.77   
14  Modig Emma  2000  UPPLANDS-B  AO1600  25 m  46.91   
94  Leif Emmelie  1999  KANAANS SS  AX5499  25 m  46.95   
17  Randleff Rebecca  2000  UPPLANDS-B  AK8200  25 m  47.33   
99  Sjöberg Klara  2000  KANAANS SS  BA0600  25 m  48.46   
10  45  Udd Emma  1999  TÄBY SIM  BJ8499  25 m  48.79   
11  24  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  50.20   
12  37  Ehrngren Isabelle  1999  TÄBY SIM  BC0699  25 m  50.45   
13  95  Leif Matilda  2001  KANAANS SS  BF6801  25 m  51.18   
14  102  Welander Moa  2000  KANAANS SS  BG0400  25 m  52.02   
15  Battah Emelie  2000  UPPLANDS-B  AV7800  25 m  52.05   
16  11  Laine Jennifer  2001  UPPLANDS-B  AT2601  25 m  52.29   
17  18  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  55.47   
18  104  Zanpor Aida  1999  KANAANS SS  BI8499  25 m  57.02   
19  20  Renström Helena  2002  UPPLANDS-B  AB7402  25 m  57.62   
20  Jogell Mikaela  2003  UPPLANDS-B  AB8803  25 m  1:00.26   
21  93  Kop Yurdagul  2000  KANAANS SS  BI5800  25 m  1:03.00   
22  12  Lindqvist Alice  2003  UPPLANDS-B  AS1403  25 m     
23  77  Eriksson Madicken  2003  KANAANS SS    25 m     
24  89  Acar Kewe  2001  KANAANS SS  BM2601  25 m     
25  91  Flink Lupin  2002  KANAANS SS  AW8402  25 m     
26  92  Jianu Bianca  2002  KANAANS SS  AQ0402  25 m     
27  98  Sevim Zozan  2001  KANAANS SS  BB0601  25 m     
28  100  Sjönvall Klara  2001  KANAANS SS  BF7801  25 m     
 
Gren 20, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
96  Olsson Eric  1999  KANAANS SS  AU8199  25 m  41.97   
Kharlamov Nikita  2000  UPPLANDS-B  AO5500  25 m  43.33   
101  Sundell Adam  1999  KANAANS SS  AU7199  25 m  44.12   
19  Renström Fredrik  1999  UPPLANDS-B  AJ5799  25 m  45.26   
22  Schymanski Sascha  2000  UPPLANDS-B  AN7500  25 m  47.93   
16  Randleff Marcus  2002  UPPLANDS-B  AA0902  25 m  48.60   
35  Boman Gustav  1999  TÄBY SIM  AT8199  50 m  48.73   
15  Pogosian Rudolf  2000  UPPLANDS-B  AN8500  25 m  49.23   
21  Sandberg Hugo  2001  UPPLANDS-B  AN3301  25 m  53.15   
10  Haider Anton  2001  UPPLANDS-B  AJ8501  25 m  1:05.79   
11  13  Matini Damon  2000  UPPLANDS-B  AT5900  25 m  1:05.88   
12  90  Bjurberg Vincent  1999  KANAANS SS  AU5199  25 m     
 
Gren 21, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
70  Andersson Desireé  1990  POLISEN  au3890  25 m  1:17.37   
56  Heldring Lovisa  1995  POLISEN  BL3695  25 m  1:17.77   
66  Persson Yvonne  1988  ÖSMO SS  AM6288  25 m  1:20.94   
59  Nord Therese  1993  POLISEN  AL7693  25 m  1:22.35   
67  Rehnsbo Fanny  1993  ÖSMO SS  CG8893  25 m  1:28.34   
68  Söderqvist Ulrica  1994  ÖSMO SS  AI1694  25 m  1:30.05   
78  Gyrling Emelie  1994  KANAANS SS  BP7894  25 m  1:31.61   
44  Taberman Ebba  1998  TÄBY SIM  BL6698  25 m  1:44.28   
40  Johansson Sofia  1997  TÄBY SIM  BJ9297  25 m  1:44.92   
10  Battah Nattalie  1998  UPPLANDS-B  BA5898  25 m  1:45.97   
11  Helleberg Elina  1996  SS04  BT6696  25 m     
12  103  Wrang Johanna  1998  KANAANS SS  BA0498  25 m     
 
Gren 22, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
55  Falk Hansson Joel  1994  POLISEN  AT7394  25 m  1:03.27   
54  Björk Jesper  1993  POLISEN  AU5793  25 m  1:06.49   
82  Persson Arvid  1990  KANAANS SS  AI5990  25 m  1:09.71   
58  Nilsson Martin  1993  POLISEN  AL6793  25 m  1:10.25   
83  Prejner Magnus  1991  KANAANS SS  AU6991  25 m  1:10.72   
81  Melin Matti  1991  KANAANS SS  AI0591  25 m  1:12.70   
65  Mirkhan Somar  1995  ÖSMO SS  BC9395  25 m  1:20.86   
87  Wrang Andreas  1994  KANAANS SS  BA2794  25 m  1:23.56   
39  Eriksson Oscar  1998  TÄBY SIM  AO3198  25 m  1:25.28   
10  75  Agrenius Tomas  1994  KANAANS SS  BA6394  25 m  1:31.12   
11  84  Rosenkvist Daniel  1987  KANAANS SS  AM6787  25 m  1:34.34   
12  64  Bejmar Jonatan  1987  ÖSMO SS  AN2187  25 m     
13  79  Holdar Georg  1998  KANAANS SS    25 m     
14  105  Ghebremeskel Nahom  1996  KANAANS SS  aw0396  25 m     
 
Gren 23, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  32.60   
38  Eriksson Matilda  1999  TÄBY SIM  BE8899  25 m  34.19   
37  Ehrngren Isabelle  1999  TÄBY SIM  BC0699  25 m  35.43   
Kjellin Saga  1999  SS04  AX3499  25 m  36.37   
36  Domehri Mona  1999  TÄBY SIM  BE3899  25 m  36.44   
17  Randleff Rebecca  2000  UPPLANDS-B  AK8200  25 m  36.70   
97  Rönnblad Jenny  1999  KANAANS SS  BF4899  25 m  36.84   
48  Östlund Rebecca  1999  TÄBY SIM  BM5699  25 m  36.85   
45  Udd Emma  1999  TÄBY SIM  BJ8499  50 m  36.98   
10  94  Leif Emmelie  1999  KANAANS SS  AX5499  25 m  37.00   
11  14  Modig Emma  2000  UPPLANDS-B  AO1600  25 m  38.51   
12  99  Sjöberg Klara  2000  KANAANS SS  BA0600  25 m  38.78   
13  11  Laine Jennifer  2001  UPPLANDS-B  AT2601  25 m  38.99   
14  102  Welander Moa  2000  KANAANS SS  BG0400  25 m  39.49   
15  Battah Emelie  2000  UPPLANDS-B  AV7800  25 m  39.70   
16  20  Renström Helena  2002  UPPLANDS-B  AB7402  25 m  41.55   
17  24  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  41.85   
18  93  Kop Yurdagul  2000  KANAANS SS  BI5800  25 m  43.36   
19  98  Sevim Zozan  2001  KANAANS SS  BB0601  25 m  44.06   
20  18  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  44.65   
21  91  Flink Lupin  2002  KANAANS SS  AW8402  25 m  44.89   
22  104  Zanpor Aida  1999  KANAANS SS  BI8499  25 m  47.68   
23  Jogell Mikaela  2003  UPPLANDS-B  AB8803  25 m  48.33   
24  95  Leif Matilda  2001  KANAANS SS  BF6801  25 m  48.54   
25  100  Sjönvall Klara  2001  KANAANS SS  BF7801  25 m  48.64   
26  92  Jianu Bianca  2002  KANAANS SS  AQ0402  25 m  48.78   
27  10  Kjellström Tuva  2003  UPPLANDS-B  AD2803  25 m  51.23   
28  89  Acar Kewe  2001  KANAANS SS  BM2601  25 m  58.59   
29  12  Lindqvist Alice  2003  UPPLANDS-B  AS1403  25 m     
30  77  Eriksson Madicken  2003  KANAANS SS    25 m     
 
Gren 24, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
19  Renström Fredrik  1999  UPPLANDS-B  AJ5799  25 m  32.72   
35  Boman Gustav  1999  TÄBY SIM  AT8199  25 m  33.19   
22  Schymanski Sascha  2000  UPPLANDS-B  AN7500  25 m  33.89   
96  Olsson Eric  1999  KANAANS SS  AU8199  25 m  35.36   
15  Pogosian Rudolf  2000  UPPLANDS-B  AN8500  25 m  35.89   
Kharlamov Nikita  2000  UPPLANDS-B  AO5500  25 m  35.91   
16  Randleff Marcus  2002  UPPLANDS-B  AA0902  25 m  38.14   
21  Sandberg Hugo  2001  UPPLANDS-B  AN3301  25 m  39.30   
101  Sundell Adam  1999  KANAANS SS  AU7199  25 m  40.37   
10  90  Bjurberg Vincent  1999  KANAANS SS  AU5199  25 m  45.13   
11  Haider Anton  2001  UPPLANDS-B  AJ8501  25 m  49.13   
12  13  Matini Damon  2000  UPPLANDS-B  AT5900  25 m  57.89   
 
Gren 25, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Nord Therese  1993  POLISEN  AL7693  25 m  57.98   
57  Ingelstam Freja  1994  POLISEN  BZ0894  25 m  1:01.29   
70  Andersson Desireé  1990  POLISEN  au3890  25 m  1:02.31   
66  Persson Yvonne  1988  ÖSMO SS  AM6288  25 m  1:03.35   
Eriksson Emelie  1998  SS04  AN8698  25 m  1:04.30   
53  Bergkvist Sofia  1995  POLISEN  BB0695  25 m  1:04.61   
56  Heldring Lovisa  1995  POLISEN  BL3695  25 m  1:05.62   
68  Söderqvist Ulrica  1994  ÖSMO SS  AI1694  25 m  1:08.82   
78  Gyrling Emelie  1994  KANAANS SS  BP7894  25 m  1:10.71   
10  43  Olsson Astrid  1997  TÄBY SIM  AY6897  25 m  1:11.84   
11  40  Johansson Sofia  1997  TÄBY SIM  BJ9297  50 m  1:15.62   
12  67  Rehnsbo Fanny  1993  ÖSMO SS  CG8893  50 m  1:15.88   
13  44  Taberman Ebba  1998  TÄBY SIM  BL6698  25 m  1:18.97   
14  Battah Nattalie  1998  UPPLANDS-B  BA5898  25 m  1:22.64   
15  Helleberg Elina  1996  SS04  BT6696  25 m  1:23.60   
16  103  Wrang Johanna  1998  KANAANS SS  BA0498  25 m  1:30.22   
17  76  Carstens Josefine  1995  KANAANS SS    25 m     
18  85  Thörn Daphne  1998  KANAANS SS    25 m     
 
Gren 26, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Nilsson Martin  1993  POLISEN  AL6793  25 m  50.99   
71  Hammarlind Joakim  1993  POLISEN  am7593  25 m  52.30   
54  Björk Jesper  1993  POLISEN  AU5793  25 m  54.14   
55  Falk Hansson Joel  1994  POLISEN  AT7394  25 m  54.58   
81  Melin Matti  1991  KANAANS SS  AI0591  25 m  54.70   
80  Häggström Felix  1992  KANAANS SS  AW5992  25 m  55.36   
82  Persson Arvid  1990  KANAANS SS  AI5990  25 m  56.10   
88  Wrang Daniel  1992  KANAANS SS  BC6392  25 m  58.16   
84  Rosenkvist Daniel  1987  KANAANS SS  AM6787  25 m  59.55   
10  87  Wrang Andreas  1994  KANAANS SS  BA2794  25 m  1:02.10   
11  65  Mirkhan Somar  1995  ÖSMO SS  BC9395  25 m  1:02.39   
12  41  Karlsson Jerker  1997  TÄBY SIM  AK8397  25 m  1:07.54   
13  42  Larsson Nils  1996  TÄBY SIM  AR7596  25 m  1:07.94   
14  39  Eriksson Oscar  1998  TÄBY SIM  AO3198  25 m  1:10.54   
15  75  Agrenius Tomas  1994  KANAANS SS  BA6394  25 m  1:11.77   
16  86  Welander Viktor  1994  KANAANS SS  BA2594  25 m  1:14.61   
17  64  Bejmar Jonatan  1987  ÖSMO SS  AN2187  25 m     
18  79  Holdar Georg  1998  KANAANS SS    25 m     
19  105  Ghebremeskel Nahom  1996  KANAANS SS  aw0396  25 m     
 
Gren 27, 8x50 Mix Fritt 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
25  Ubss 8 X Mix  UPPLANDS-B    25 m  2:18.29   
26  Ubss 8Xmix 2  UPPLANDS-B    25 m  2:50.42   
61  Polisen 1  1980  POLISEN    25 m     
74  Kanaans Mix Lag1  1991  KANAANS SS    25 m     
106  Kanaans Mix Lag 2  KANAANS SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  27 januari 2013 
Licensierad till: Kanaans Simsällskap  Utskriftstid  21:17